-5,4-(4,6-x)=-16,8 розвяжіть рівняння не 17,6


Ответы на вопрос

Отвечает Казакевич Святослав.

Ответ:

-5,4-(4,6-x)=-16,8

24,84-x=16,8

24,84-16,8=x

8,04=x

якщо округлити то буде 8=x

Пошаговое объяснение:

ну якось так