Виріши рівняння а) х:7,4=3,5 б) 3х+7,32=11,55 дууууууже треба даю 100 баллів


Ответы на вопрос

Отвечает Rakhimov Azat.

Ответ:

а) Для вирішення рівняння відносно x, потрібно помножити обидві сторони на знаменник 7,4, щоб знищити ділення на x:

х:7,4 = 3,5

х = 3,5 * 7,4

х = 25,9

б) Для вирішення рівняння відносно x, потрібно спочатку відняти 7,32 з обох сторін:

3х + 7,32 = 11,55

3х = 11,55 - 7,323х = 4,23Потім потрібно поділити обидві сторони на 3:

х = 4,23/3

х = 1,41

Пошаговое объяснение:

Отвечает Корчагин Никита.

Пошаговое объяснение:

х : 7,4 = 3,5

х = 3,5 * 7,4

х = 25,9

3х + 7,32 = 11,55

3х = 11,55 - 7,32

3х = 4,23

х = 4,23 : 3

х = 1,41