Завдання (виконай у робочому зошиті) 1. Розв'яжи рiвняння та знайди добуток його коренів. a)

(-3,8y-7,6)(5,2 - 2,6y) = 0; 6) (0,34y - 1,02)(-1,4y - 5,6) = 0; B) (1,6x +0,48) (1,3x-3,9)= 0; r) (4+3x)(-15x-18) -0. помогите пжжждай 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Артемьев Игорь.

Ответ:

a) Корені рівняння:

-3.8y - 7.6 = 0 або 5.2 - 2.6y = 0

y = -2 або y = 2

Добуток коренів: -2 * 2 = -4

б) Корені рівняння:

0.34y - 1.02 = 0 або -1.4y - 5.6 = 0

y = 3 або y = -4

Добуток коренів: 3 * (-4) = -12

B) Корені рівняння:

1.6x + 0.48 = 0 або 1.3x - 3.9 = 0

x = -0.3 або x = 3

Добуток коренів: -0.3 * 3 = -0.9

р) Спочатку розв'яжемо дужки:

-60x - 72 + 45x + 54 - 0 = 0

Редагуємо:

-15x - 18 = 0

x = -1.2

Корінь рівняння: x = -1.2. Добуток коренів: -1.2 * 1 = -1.2.

Пошаговое объяснение: