З двох міст відстань між якими 435 км одночасно виїхали два автомобілі швидкість 1-80км/год.Через 3

години вони зустрілися.Яка швидкість 2 автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Ангелина.

Ответ: 135 км/год

Пошаговое объяснение:

Застосуємо формулу для визначення відстані, що проїхав кожен автомобіль за час руху:

для першого автомобіля:

d1 = v1 * t = 180 км/год * 3 год = 540 км

для другого автомобіля:

d2 = (435 км - d1)

Застосуємо формулу для визначення середньої швидкості руху двох автомобілів:

v = d/t = (d1 + d2)/(3 год) = (540 км + 435 км - 540 км)/(3 год) = 45 км/год

Отримали середню швидкість руху двох автомобілів. За умовою відомо, що перший автомобіль рухався зі швидкістю 180 км/год. Залишається визначити швидкість другого автомобіля:

v2 = v - v1 = 45 км/год - 180 км/год = -135 км/год

Отримали від'ємне значення швидкості. Це означає, що другий автомобіль рухався в протилежному напрямку зі швидкістю 135 км/год. Таким чином, швидкість другого автомобіля дорівнює 135 км/год.