Знайдіть значення виразу ∛(4^3·3^6 )


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

За властивостями кореня третього ступеня, можна записати:

∛(4^3·3^6) = ∛4^3 · ∛3^6

Так як ∛4^3 = 4, а ∛3^6 = (√3^2)^3 = 3^3, то:

∛(4^3·3^6) = 4 · 3^3 = 108

Отже, значення виразу дорівнює 108.