Автомобіль за перші 3 години проїхав 160 км а потім за дві години 110,5 знайди середню швидкість

автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Илья.

Відповідь:

54,1 км/год

Покрокове пояснення:

1). 160 + 110,5 = 270,5 (км) весь шлях автомобіля;

2). 3 + 2 = 5 (год) витратив на дорогу;

3). 270,5 : 5 = 54,1 (км/год) середня швидкість автомобіля.