Обчисліть значення виразу, використовуючи розподільну властивість множення:19,23*7,28 - 18,23*7,28


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Ответ: 19,23*7,28-18,23*7,28=7,2

Пошаговое объяснение: 19,23*7,28=139,9

18,23*7,28=132,7

139,9-132,7=7.2

немножко ошибся при умножении :)