Чи існує паралельне перенесення, при якому точка C(0; 0) переходить у точку D (1;- 2 ) а точка A(-

5; 5) - y точку B(- 4; 3) ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Воскобойников Дмитрий.

Відповідь:

Пояснення:

   При паралельному перенесенні  { х' = x + a ;

                                                              { y' = y + b ;   т. С   ------> т. D .

   { 1 = 0 + a ;       ⇒    {  a = 1 ;

   {- 2 = 0 + b ;            {  b = - 2 . Знайдемо а  і b для точок  А  і  В :

{ - 4 = - 5 + a ;     ⇒    { a = 1 ;

{ 3 = 5 + b ;                 { b = - 2 .  Отже , існує таке парал , перенесення

       { x' = x + 1 ;

        { y' = y - 2 ;   при якому т. C(0; 0) переходить у т. D ( 1;- 2 ) , а точка

 A(- 5; 5)  - y точку B(- 4; 3 ) .