Обчисліть значення виразу, використовуючи розподільну властивість множення: 93•24-27•24+66•76

срочно пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Веклин Павлик.

Ответ:

6600

Пошаговое объяснение:

(93-27)•24+66•76=

=66•24+66•76=

=(24+76)•66=6600

Отвечает Сальманова Руслана.

Ответ:

6 600

Пошаговое объяснение: