Двом бригадам потрібно виконати заміну труб міського водогону. Перша бригада замінила 35 % від

запланованих 72 м., а друга – 30% від 88м. Яка бригада замінила більше труб і на скільки метрів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтвелиев Эмир.

Ответ:

друга бригада замінила більше метрів труб

Пошаговое объяснение:

1 бригада замінила 25,2 метри труб

72:100×35= 25,2 (м)

2 бригада замінила 26,4 метри труб

88:100×30= 26,4 (м)

Отвечает Богданов Данил.

Пошаговое объяснение:

1 бригада замінила 25,2 метра труб

72:100×35= 25,2 (м)

2 бригада замінила 26,4 метра труб

88:100×30= 26,4 (м)