Спростіть вираз 1,7(х +2) – 1,5(9 + х) +13,1 і знайдіть його значення, якщо х = -10.


Ответы на вопрос

Отвечает Озернов Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1,7(х + 2) – 1,5(9 + х) + 13,1

= 1,7 * х + 1,7 * 2 – 1,5 * 9 – 1,5 * х + 13,1

= 1,7х + 3,4 – 13,5 – 1,5х + 13,1

= (1,7х - 1,5х) + (3,4 - 13,5 + 13,1)

= 0,2х + 3

Тепер, коли ми маємо спрощений вираз 0,2х + 3, ми можемо знайти його значення, підставивши х = -10.

0,2 * (-10) + 3

= -2 + 3

= 1

Таким чином, при х = -10, спрощений вираз 1,7(х + 2) – 1,5(9 + х) + 13,1 має значення 1.

Отвечает Лукашевич Дима.

Ответ:

-4

Пошаговое объяснение:

1,7x+3.4-13.5-x+13.1=0.7x+3

0.7*(-10)+3=-7+3=(-4)