1. Розташуй числа у порядку спадання: 5,155; 4,99; 5,515; 5,05; 5,505; 5,551; 5,055; 5,005. 2.

Розв’яжи рівняння: 1) 12х = 6,72; 3) 15,12 : (с + 2,9) = 3,6; 2) 21,07 : у = 3,5; 4) 7,9b – 6,1b = 4,5. 3. Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 18,9. Знайдіть ці числа, якщо одне з них удвічі більше за друге.

Ответы на вопрос

Отвечает Карчевський Влад.

Пошаговое объяснение:

1.

Числа, відсортовані у порядку спадання:

5,551; 5,515; 5,505; 5,155; 5,055; 5,05; 5,005; 4,99.

2.

12х = 6,72

х = 6,72 / 12

х = 0,56

21,07 / у = 3,5

21,07 = 3,5 * у

у = 21,07 / 3,5

у = 6,02

15,12 / (с + 2,9) = 3,6

15,12 = 3,6 * (с + 2,9)

15,12 = 3,6с + 10,44

3,6с = 15,12 - 10,44

3,6с = 4,68

с = 4,68 / 3,6

с = 1,3

7,9b - 6,1b = 4,5

1,8b = 4,5

b = 4,5 / 1,8

b = 2,5

x + y = 2 * 18,9

y = 2x

x + 2x = 37,8

3x = 37,8

x = 12,6

менше число дорівнює 12,6,

2 * 12,6 = 25,2) більше число