Торт містить 8% шоколаду. Скільки шоколаду міститься в тортику, вагою 520 грамів​


Ответы на вопрос

Отвечает Горюшкин Влад.

Відповідь:     41,6 г шоколаду .

Покрокове пояснення:

   8% від 520 г :  520 * 0,08 = 41,6 ( г ) .

Отвечает Будко Виктория.
0,08*520=41,6 грамм