4. Знайди число: a) 25 % якого дорівнюють 24; б) 10 % якого дорівнюють 53; в) 9 % якого дорівнюють

36.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО (Даю 35 баллів)

Ответы на вопрос

Отвечает Золотилова Елена.

Ответ:а)96, б)530 в)400

Пошаговое объяснение:24:25=0,96*100=96

53:10=5,3*100=530

36:9=4*100=400

Отвечает Скрябина Юлия.

Відповідь:

за формулою:

Число = (Відсоток / 100) * Значення
a) (25 / 100) * 24 = 6

b) (10 / 100) * 53 = 5.3
v) (9 / 100) * 36 = 3.24