5|Пінгвін Гвін купив СВОЇЙ родині 3 штуки плодово- ягідного морозива, білого - у 2 рази -

морозива більше, шоколадного у 3 рази більше, ніж білого |морозива. Скільки штук шоколадноГО морозива купив Гвін? —

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Вероника.

Ответ: 1) 3*2=6(шт)-білого морозива;                                                                          2)6*3=18(шт)                                                                                                               Відповідь;Гвін купив 18 штук шоколадного морозива.

Пошаговое объяснение: