Знайти середне арифметичне чисел 1;2;4;5 . дуже бистро нема часу будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Рафаэль.

 \frac{1 + 2 + 4 + 5}{4} =  \frac{12}{4} = 3

Отвечает Иманаев Паша.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти середнє арифметичне (середнє значення) чисел 1, 2, 4 та 5, потрібно знайти суму цих чисел і розділити на їх кількість. В даному випадку кількість чисел дорівнює 4.

Сума чисел 1, 2, 4 та 5 дорівнює:

1 + 2 + 4 + 5 = 12

Тепер розділимо суму на кількість чисел:

12 / 4 = 3

Отже, середнє арифметичне чисел 1, 2, 4 та 5 дорівнює 3.