Одна сторона трикутника дорівнює 16 см, а друга вдвічі менша за першу і на 6 см менша від третьої

сторони. Знайдіть периметр трикутника ПОМОГИТЕ 5 КЛАСС МАТЕМАТИКА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Ирина.

Ответ:1) 16:2= 8 (см) - друга сторона трикутника;

2) 8+6= 14 (см) - третя сторона трикутника;

3) P(периметр)= 16+8+14= 38 (см) - периметр трикутника

Відповідь: периметр трикутника дорівнює 38 см  .