1142,3-(157,8-3,71)=срочнооо відала все що мала ​


Ответы на вопрос

Отвечает Молчанов Слава.

Ответ:

988,21 дай пж 5 свёзд пжжжжжж

Отвечает Яковлев Виктор.

1142,3−(157,8−3,71)

Спочатку виконаємо вираз у круглих дужках:

157,8−3,71=154,09

Тепер підставимо це значення у вихідний вираз:

1142,3−154,09=988,21

Отже,

1142,3−(157,8−3,71)=988,21.