58-2,5(24:0.75-56,28:14 как решить


Ответы на вопрос

Отвечает Муравей Макс.

Відповідь:

-12

Покрокове пояснення:

Для розв'язання цього виразу необхідно відповідно до правил обчислень спочатку виконати операції в дужках, потім виконати операції множення та ділення, а також операції додавання та віднімання всередині виразу зліва направо.

Отже, починаємо з операцій всередині дужок:

56,28:14 = 4

24:0,75 = 32

Після цього вираз матиме вигляд:

58 - 2,5(32 - 4)

Спершу вираховуємо дужки у круглих, використовуючи правило пріоритету множення перед відніманням:

32-4 = 28

2,5 * 28 = 70

Тепер можна замінити цю частину виразу на отриманий результат:

58 - 70 = -12

Відповідь: -12