Обчислити об’єм конуса висота якого 7,2 см,а радіус основи 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Відповідь:9,6π см³

Покрокове пояснення:V=1/3*Sосн*h

Sосн=πR²=π*2²=4π см²

V=1/3*4π*7,2=9,6π см³