Середнє арифметичне чисел х і 6,8 дорівнює 6,1. Знайдіть число х.


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарець Паша.

Відповідь:

5,4

Покрокове пояснення:

Ми знаємо, що середнє арифметичне двох чисел є середнім значенням цих чисел. Отже, ми можемо скласти рівняння:

(х + 6,8) / 2 = 6,1

Далі, множимо обидві частини рівняння на 2, щоб позбавитися від знаменника:

х + 6,8 = 2 * 6,1

х + 6,8 = 12,2

Тепер віднімаємо 6,8 від обох сторін рівняння, щоб виділити змінну х:

х = 12,2 - 6,8

х = 5,4

Отже, число х дорівнює 5,4.