Розвяжи рівняння 5-3(2-3х)=-3-х


Ответы на вопрос

Отвечает Орішко Таня.

Ответ:

-1/5

Пошаговое объяснение:

Почнемо з розкриття дужок:

5 - 3(2 - 3х) = 5 - 6 + 9х = -1 + 9х

Тепер рівняння має вигляд:

-1 + 9х = -3 - х

10х = -2

Розділимо обидві сторони на 10:

х = -1/5