Радіус кола 18 см знайдіть довжину дуги що відповідає центральному куту 20°​


Ответы на вопрос

Отвечает Малая Кристина.

Ответ: ≈6.28

Пошаговое объяснение:

C= ( 2πR/360)*20 =2*18*π*20/360=2π≈6.28