Знайти ПЛОЩУ і периметр прямокутника якщо його довжина 18 см а ширина 15 см Помогите пж срочно,

даю 15 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Жахонгир.

Для знаходження площі прямокутника необхідно помножити його довжину на ширину. Таким чином:

Площа = Довжина * Ширина

Площа = 18 см * 15 см

Площа = 270 см²

Отже, площа прямокутника дорівнює 270 квадратних сантиметрів.

Для знаходження периметра прямокутника необхідно додати всі сторони разом. У прямокутника дві пари однакових сторін, тому можемо скористатися формулою:

Периметр = 2 * (Довжина + Ширина)

Периметр = 2 * (18 см + 15 см)

Периметр = 2 * 33 см

Периметр = 66 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 66 сантиметрам.