Розв'яжи задачу. Срочно На змаганнях із комплексного плавання Петро показав такі результати: І

етап (батерфляй) — 1,12 хв, ІІ етап (на спині) — 1,16 хв, ІІІ етап (брас) — 0,022 год, ІV етан (вільний стиль) — 63 сек.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковач Кристина.

Ответ:

Щоб порівняти результати Петра на різних етапах, необхідно перетворити час у однакові одиниці. Зазвичай для плавання використовують секунди, тому перетворимо всі значення часу до секунд:

І етап (батерфляй) — 1,12 хв = 1,12 * 60 с = 67,2 сек

ІІ етап (на спині) — 1,16 хв = 1,16 * 60 с = 69,6 сек

ІІІ етап (брас) — 0,022 год = 0,022 * 60 * 60 с = 79,2 сек

ІV етан (вільний стиль) — 63 сек.

Тепер можна порівняти результати Петра на різних етапах:

І етап (батерфляй): 67,2 сек.

ІІ етап (на спині): 69,6 сек.

ІІІ етап (брас): 79,2 сек.

ІV етап (вільний стиль): 63 сек.

Можна зробити висновок, що Петро показав найкращий результат на останньому етапі - вільному стилі.

Пошаговое объяснение: