Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 120 см3. Його довжина дорівнює 6 см, a висота - 4 СМ.

Знайти суму довжин усіх ребер цього паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Бакулина Даша.

Ответ:

1) 6*4=24

2) 120/24=5

3) 6+4+5=15 см

відповідь: сума довжин усіх сторін дорівнює 15

Пошаговое объяснение: