Ваня, Миша и Сергей собирали грибы. Ваня собрал в три раза больше грибов, чем Миша. Сергей собрал

на 8 грибов меньше Вани, Всего они собрали 34 гриба. Сколько грибов собрал каждый из мальчиков?​

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Дима.

Відповідь:

Позначимо кількість грибів, яку зібрав Миша, через n. Тоді Ваня зібрав 3n грибів, а Сергій зібрав (3n - 8) грибів. Разом вони зібрали 34 гриби, тому ми можемо записати рівняння:

n + 3n + (3n - 8) = 34

Розв'язавши його, отримаємо:

7n - 8 = 34

7n = 42

n = 6

Отже, Миша зібрав 6 грибів, Ваня зібрав 18 грибів (3n), а Сергій зібрав 10 грибів ((3n - 8)). Перевіримо:

6 + 18 + 10 = 34

Всі значення підходять, тому ми можемо стверджувати, що Миша зібрав 6 грибів, Ваня зібрав 18 грибів, а Сергій зібрав 10 грибів.