Сторона першого квадрата удвічі коротша за сторону другого квадрата . Периметр першого квадрата

16 см. Обчисли периметр другого квадрата. БУДЬ ЛАСКА З КОРОТКИМ ЗАПИСОМ

Ответы на вопрос

Отвечает Чикурова Ульяна.

Ответ:

32 см

Пошаговое объяснение:

Сторона 1 квадрата - ? см

Сторона 2 квадрата - ? см, в 2р > стороны 1 квадрата

Р 1 квадрата = 16 см

Р 2 квадрата = ? см

1) 16 : 4 = 4 (см) - сторона 1 квадрата

2) 4 * 2 = 8 (см) - сторона 2 квадрата

3) 8 * 4 = 32 (см) - периметр 2 квадрата