Сторона першого квадрата на 4 см коротша ніж сторона другого квадрата. Периметр квадрата 24 дм.

Обчисли периметр другого квадрата та його площу допоможіть будь ласка дуже сильно надо сроочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Відповідь:

Периметр першого квадрата = 2*(6+6) = 24 дм

сторона другого квадрата буде дорівнювати 60-4=56 см

Периметр другого квадрата = 2*(56+56)=224 см = 22 дм4см

Площа другого квадрата = 56*56=3136 см^2 = 313 дм 6 см кв.

Покрокове пояснення: