За місяць бригада робітників відремонтували 88.4 км дороги що становить 104% плану. Скільки

кілометрів дороги треба відремонтувати за планом?​ Скласти умову і розв'язати задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Бурикова Мария.

Відремонтували: 88.4 км. ----|.

План: ? км, на 4 % < ------------|

1)88.4 / 104 = 0.85 (км) - 1%

2)0.85 * 100 = 85 (км)

Відповідь: 85 км

Отвечает Братский Матвей.

104%=1.04 88.4*1.04=91.936

Пошаговое объяснение: