За місяць бригада робітників відремонтували 88.4 км дороги що становить 104% плану. Скільки

кілометрів дороги треба відремонтувати за планом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бузоверя Лиза.

1% плану = 88.4/104=0.85

100% плану = 0.85*100=85

85 км