СПОЧНО РОЗВ'ЯЖІТЬ РІВНЯННЯ 0,7×(Х-4,8)=3,5ТІЛЬКИ ПИШІТЬ ПРАВДУ​


Ответы на вопрос

Отвечает Teslenko Diana.
X=9,8
решение:
x-4,8=5
x=5+4,8
x=9,8
Отвечает Аникин Кирилл.

Пошаговое объяснение:

0,7•(x-4,8)=3,5

X-4,8-63:0,7

х-4,8=90

x=90+4,8

x=94,8