середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 12. сума двох з даних чисел дорівнює 25. знайдіть третє

число.

Ответы на вопрос

Отвечает Талынев Даниил.

Ответ:

Третє число — 11

Пошаговое объяснение:

Візьмемо третє число за х. Маємо:

х = (12 × 3) - 25 = 36 - 25 = 11