(xn) геометрична прогресія ,х=1/32; q=2 знайти х5-? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Smelova Arina.
Xn=x1*q^n-1
x5=1/32*2^4
x5=1/32*16
x5=1/2=0.5