Ширина прямокутника дорівнює 6,3 см, що становить площа прямокутника? 7/15 його довжини. Яка площа

прямокутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Елпейсов Жанхожа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ширина 6,3 см

длина = 6,3 : 7/15 = 6,3 *15 / 7 = 13,13 см

Площадь = 13,13 *6,3 = 82,72 см2