8. Власна швидкість човна 3,4 км/год. Швидкість човна проти течії річки 0,8км/год. Знайдіть

швидкість течії річки і швидкість човна течією​

Ответы на вопрос

Отвечает Чуздюк Ангеліна.

Ответ:

Швидкість човна течією буде більшою за його власну швидкість, а швидкість проти течії буде меншою за власну швидкість.

За формулою руху V = S/t, де V - швидкість, S - відстань, t - час, можемо записати такі рівності:

V1 = 3,4 км/год - швидкість човна власна

V2 = 0,8 км/год - швидкість проти течії

Тоді швидкість човна течією буде:

V3 = V1 + V2 = 3,4 км/год + 0,8 км/год = 4,2 км/год

Швидкість течії можна знайти за формулою:

V2 = V3 - V1

V2 = 4,2 км/год - 3,4 км/год = 0,8 км/год

Отже, швидкість течії річки дорівнює 0,8 км/год, а швидкість човна течією дорівнює 4,2 км/год.