ВИКОНАЙТе віднімання та впишіть правильну відповідь (десятковий дріб пишемо через кому) -2 1 -

(-3,6) * ПОМОГИТЕ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смаглий Аркадий.

Ответ:

1,5

Пошаговое объяснение:

-2,1 - (-3,6) = -2,1 + 3,6 = 3,6 - 2,1 = 1,5