в магазин завезли 180 кг фруктов. На круговой диаграмме показана процентная доля фруктов. Найди

массу каждого фрукта. BILIM Land 20% 25% КИВИ - яблоко киви апельсин Ответ: яблоки кг; апельсины - 15% - кг; кг; мандарины – кг; груши. кг. 30% 10% мандарин груша​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллов Кирилл.

Для знаходження маси кожного фрукта, спочатку ми визначимо масу загальних 180 кг фруктов, використовуючи процентні долі на круговій діаграмі. Потім, враховуючи процентні долі кожного окремого фрукта, ми знайдемо масу кожного з них.

Запишемо дані з процентними долями фруктів:

BILIM Land: 20%

КИВИ (яблоко): 25%

киви: невідомий відсоток

апельсин: невідомий відсоток

мандарин: 30%

груша: 10%

Сума всіх відсотків повинна дорівнювати 100%.

Знайдемо масу BILIM Land:

Маса BILIM Land = 20% * 180 кг = 0.2 * 180 кг = 36 кг

Знайдемо масу КИВИ (яблоко):

Маса КИВИ (яблоко) = 25% * 180 кг = 0.25 * 180 кг = 45 кг

Знайдемо масу киви:

Маса киви = 100% - (20% + 25% + 30% + 10%) = 100% - 85% = 15%

Маса киви = 15% * 180 кг = 0.15 * 180 кг = 27 кг

Знайдемо масу апельсина:

Маса апельсина = 100% - (20% + 25% + 30% + 10%) = 100% - 85% = 15%

Маса апельсина = 15% * 180 кг = 0.15 * 180 кг = 27 кг

Знайдемо масу мандарина:

Маса мандарина = 30% * 180 кг = 0.3 * 180 кг = 54 кг

Знайдемо масу груші:

Маса груші = 10% * 180 кг = 0.1 * 180 кг = 18 кг

Отже, маси кожного фрукта складають:

Яблоки: 45 кг

Апельсини: 27 кг

Киви: 27 кг

Мандарини: 54 кг

Груші: 18 кг