Для саду купили 7 саджанців яблунь і 5 саджанців груш за однаковою ціною. За всі саджанці заплатили

720 гривень. Скільки гривень заплатили окремо за яблуні і груші?​

Ответы на вопрос

Отвечает Bojko Gleb.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Якщо саджанці яблунь і груш коштують однаково, тоді:

7+5=12

Купили 12 саджанців за 720 гривень, тоді:

720:12=60

1  саджанець коштує 60 гривенб

7*60=420 (гривень заплатили за саджанці яблунь)

5*60=300 (гривень заплатили за саджанці груш)

Відповідь: 420 гривень заплатили за саджанці яблунь, і 300 гривень заплатили за саджанці груш