При якому значенні х рівність (6+х)/28=1/2 правильна?


Ответы на вопрос

Отвечает Барсянин Максим.

Ответ:

х = 8

Пошаговое объяснение:

Давайте розв'яжемо цю рівність. Ми можемо помножити обидві сторони на 28, щоб позбутися знаменника на лівій стороні:

(6+х)/28 = 1/2

(6+х) = 28/2

(6+х) = 14

Тепер віднімемо 6 від обох сторін:

х = 14 - 6

х = 8

Отже, розв'язком рівняння є х = 8.

Отвечает Котик Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення: