У саду 7/11 всіх дерев становлять яблуні, а 2/5 дерев вишні. Скільки дерев в саду якщо яблунь на 26

дерев більше ніж вишень?

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Катюша.

ОтвеПозначимо загальну кількість дерев в саду як "x". За умовою задачі, у саду 7/11 всіх дерев - яблуні, тому кількість яблунь дорівнює (7/11) * x. Також у саду 2/5 всіх дерев - вишні, тому кількість вишень дорівнює (2/5) * x.

За умовою також вказано, що кількість яблунь на 26 дерев більша, ніж кількість вишень. Це можна записати у вигляді рівняння:

(7/11) * x - (2/5) * x = 26

Давайте вирішимо це рівняння:

(35/55) * x - (22/55) * x = 26

(13/55) * x = 26

x = (26 * 55) / 13

x ≈ 110

Отже, загальна кількість дерев в саду становить близько 110.т:

Пошаговое объяснение: