ПОМОГИТЕ ПЖ ДАЮ 100 БАЛОВ1. Знайти: 1) 4% вiд 6,4; 2) 15% вiд 5,4; 3) 30% вiд 1,2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Ответ:

1)0.256

2)0.81

3)0.36

Пошаговое объяснение:

1) 4% вiд 6,4 Нехай 6,4=100% x=4%

Тодi маемо пропорцiю: 6,4/x=100%/4%

Звiдси

x =  \frac{6.4 \times 4}{100}

x = 0.256

Вiдповiдь: 4% дорiвнюе 0,256 вiд числа 6,4

2) 15% вiд 5,4 Нехай 5,4=100% x=15%

Тодi маемо пропорцiю: 5,4/x=100%/15%

Звiдси

x =  \frac{5.4 \times 15}{100}

x = 0.81

Вiдповiдь: 15% дорiвнюе 0,81 вiд числа 5,4

3) 30% вiд 1,2 Нехай 1,2=100% x=30%

Тодi маемо пропорцiю: 1,2/x=100%/30%

x =  \frac{1.2 \times 30}{100}

x = 0.36

Вiдповiдь: 30% дорiвнюе 0,36 вiд числа 1,2