Діаграма ілюструє кількість списаних учнями сторінок за рік. Хто списав найменшу кількість сторінок

і скільки? Яка різниця у кількості сто- рiнок, списаних Володею та Марком? Скільки всього сторінок списали Оля і Лесь разом? Скільки сторінок списали всі діти? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Дима.

Ответ:

За діаграмою можна побачити, що Оля списала 20 сторінок, Лесь - 30, Володя - 40, а Марко - 50. 

Різниця у кількості сторінок, списаних Володею та Марком, дорівнює 50-40=10 сторінок.

Оля і Лесь разом списали 20+30=50 сторінок.

Всього сторінок списали 20+30+40+50=сторонок.

Пошаговое объяснение:

вроде так,но я неуверенна