Фірма отримала 60 000 грн прибутку, з яких 24 000 грн витратила на розширення виробництва. Скільки

відсотків отриманого прибутку фірма витратила на розширення ви- робництва?

Ответы на вопрос

Отвечает Блажевич Татьяна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Іншими словами. потрібно знайти скільки % становить 24 000грн від 60 000. Для цього знайдемо відношення, результат переведемо у десятковій дріб, а потім у відсотки.

24000/60 000= 24/60 = 4/10=0,4 = 40%

Віповідь: 40% чтановить число 24 000 від 60 000