СРОЧНО!! Два велосипедисти рухалися з однаковою швидкісно. Яку відстань подолав кожен з них, якщо

один був у дорозі 6 год, а інший 2 год, причому перший проїхав на 52 км більше, ніж другий?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллина Ясмина.

Відповідь:28/(5-3)=28/2=14 км/ч скорость

5*14=70 км первый

3*14=42 км второй

Покрокове пояснення: