1690. Потяг спочатку рухався 1 год зі швидкістю 69 км/год. а потім 3 год зі швидкістю 65 км/год.

Знайди серед ню швидкість потяга на цьому шляху. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Илья.

Покрокове пояснення:

                                  \displaystyle\\\boxed{v_{cep}=\frac{s_1+s_2+s_3+...}{t_1+t_2+t_3+...} }

\displaystyle\\s_1=v_1*t_1=69*1=69\  (km).\\\\s_2=v_2*t_2=65*3=195\ (km).\\\\v_{cep}=\frac{69+196}{1+3} =\frac{264}{4}=66.

Відповідь: середня швидкість потяга на цьому шляху

дорівнює 66 км/год.