30. Потяг спочатку рухався 1 год зі швидкістю 69 км/год, а потім 3 год зі швидкістю 65 км/год.

Знайди серед- ню швидкість потяга на цьому шляху. Пж даю 40 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Волосевич Анна.

Ответ: Vcp=264/4=66 км/год

Пошаговое объяснение:

Vcp= S/t   t=1+3=4 год

S=69*1+65*3 =264 km

Vcp=264/4=66 км/год