Помогите решить задачу " одна сторона трикутника в 3 рази менша від другої і на 23 дм менша від

третьої. Знайдіть сторони трикутника якщо його периметр дорівнює 108 дм" ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черепанов Костян.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a

b=3a

c=a+23

a+b+c=108

a+3a+a+23=108

5a=108-23

5a=85

a=85/5

a=17

b=17*3=51

c=17+23=40

Ответ:17,51 и 40 дм