Обчисли значення виразу 26 : ( 1 3/7 + 2 4/7) + 1,8 - 3,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Жильцова Лиза.

Ответ:

1)1 3/7+2 4/7=3 7/7=4

2)26:4=6.5

3)6.5+1.8=8.3

4)8.3-3.5=4.8

Пошаговое объяснение:

Спочатку потрібно зробити те що в дужках,потім ділення, а далі все по порядку