Санаторій отримав 56 кг черешні у 4 ящиках, порівну в кожному, та 7 однакових за масою ящиків із

полуницею. Скільки кілограмів полуниці отримав санаторій, якщо маса ящика з полуницею на 2 кг менша, ніж маса ящика з черешнею?​

Ответы на вопрос

Отвечает Собченко Вероника.

Позначимо масу одного ящика з черешнею як x кг.

Тоді маса одного ящика з полуницею буде (x - 2) кг.

За умовою, санаторій отримав 56 кг черешні, яка розподілена порівну у 4 ящиках, тобто в кожному ящику буде 56 кг / 4 = 14 кг черешні.

Також санаторій отримав 7 ящиків з полуницею однакової маси.

Тепер знайдемо масу полуниці:

Маса полуниці = (маса одного ящика з полуницею) * (кількість ящиків) = (x - 2) кг * 7.

Задача полягає в тому, щоб знайти значення x, яке задовольняє умову, що в кожному ящику з черешнею буде 14 кг.

Рівняння для розв'язання цієї задачі виглядає так:

14 кг = x кг

Розв'язавши рівняння, отримаємо значення x = 14.

Тепер можемо обчислити масу полуниці:

Маса полуниці = (14 - 2) кг * 7 = 12 кг * 7 = 84 кг.

Отже, санаторій отримав 84 кг полуниці.

Отвечает Нероба Влада.

Відповідь:

84 кг полуниці

Покрокове пояснення:

Якщо санаторій отримав 56 кг черешні у 4 ящиках, порівну в кожному, то маса одного ящика з черешнею складає:

56 кг / 4 = 14 кг

Оскільки маса ящика з полуницею на 2 кг менша, ніж маса ящика з черешнею, то маса одного ящика з полуницею складає:

14 кг - 2 кг = 12 кг

Отже, санаторій отримав:

7 * 12 кг = 84 кг полуниці.